פורסם בסלונה  27/03/2018

כמה מעלות טובות למקום עלינו  
כתבה - תמר מהגולן
 
אם הכנתם הכל לחג, בטח הייתם עסוקים ושכחתם להכין מקומות לטיול. בדיוק הכנתי את הפוסט הזה שיש בו מזג אוויר מעולה ומקומות בילוי מהממים. פה בצפון, יללה בואו!

 

פורסם בסלונה  21/03/2018

מארג אנושי בגליל המערבי
כתבה - יעל כרמי
 
בית מצוייר, סדנת פסיפס, ספא, ביקור במרכז שיקומי מרגש וכל שלוש שעות ארוחה. ככה זה כשיוצאים לטיול נשים של SALOONA לגליל המערבי. באנו לבדוק, גם לראות, גם לטעום, הישארו איתי


 

כתבו עלינו

כתבות ופרסומים

פורסם בעיתון "חדש בגליל" גיליון 1641   16/03/2018

אל המערב  
כתב - יורם עומר
פורסם ב-YNET
 6/09/2017

מתנה לחג מכל הלב  
כתב - נועה חסלוביצר
כתבה במבט על מארג  
 
סטודנטים במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה מתכננים ויוצרים פתרונות הנדסיים לבעלי מוגבלויות שונות, שחוסים במרכז מארג לבעלי צרכים מיוחדים בכפר ורדים. מדובר בכל מיני פטנטים שמשפרים פלאים את איכות חייהם של המוגבלים וחושף את מהנדסי העתיד לעולם שהם לא היו מודעים לו עד היום. במכללה אומרים: אנחנו רוצים
כתבה בוואלה  
 
בואו נאכל בחברותא: הכירו את הפוד טרק החדש של הצפון
לכתבה המלאה - לחצו כאן
הדס כוהן
 
פייסבוק - 24/5/22
לאחרונה כולנו נחשפנו לסיפורי הזוועה במעון בני ציון, בבית דפנה ועוד. כבר כתבתי ממש לא מזמן כמה סיפור ההתעללות הזה זרע בנו, ההורים המיוחדים, פחד גדול.
ומנגד, ממש לפני כחודש ימים גיליתי את אחד המקומות הקסומים עבור בוגרים שמתמודדים עם צרכים מיוחדים ממש דקה מהבית שלי. אני מאמינה שזה הגיע כדי לעזור לי - הדס כהן, אמא לילדה רק בת 9 וחצי עם תסמונת וויליאמס, לעזור לי להתמודד עם המחשבות על העתיד לבוא.
בא לי שתצאו איתי רגע למסע ב"מארג" - מרכז תעסוקה רב נכותי שממוקם בצומת כח בסמוך למועצה האזורית מבואות החרמון שבגליל העליון, מרכז ששייך לאשכול גליל מזרחי והוקם ע"י עמותת כוכב הצפון. 
לכתבה המלאה - לחצו כאן
מירי ברומר
 
פייסבוק - 20/12/21
נחשפתי למקום מקסים שמהווה בעיניי אידיאל מוחלט לשילוב אנשים בעלי מוגבלויות בשוק התעסוקה ובחברה שלנו 
והייתי חייבת לשתף ולהציג כמה טוב יש שם.
המקום נקרא ״מארג"
מארג מבואות חרמון בWaze
ממוקם בצומת כוח, קריית שמונה
מארג הינו מרכז תעסוקה שיקומי לאנשים בעלי מוגבלויות שעובדים בסדנאות - 
טקסטיל, קרמיקה, נגרות, חיתוך לייזר, הדפסים ועוד... 
תראו בתמונות כי אין סוף לכמות הכישרון מהידיים המוכשרות האלה
 
לכתבה המלאה - לחצו כאן

Roni Oz Raizner - Architecture Photography

 
פייסבוק - 9/12/21
את התמונות שאתם רואים צילמתי ב״מארג מבואות החרמון״ - מרכז שיקום חדש ומדהים לאנשים עם מוגבלויות, של עמותת כוכב הצפון.
יש בו הכל. מגוון סדנאות למתמודדים בהן הם מייצרים דברים מקסימים שנמכרים בחנויות היפיפיות שבמרכז, חדר אוכל, בית קפה לציבור הרחב, גג ענק ומרהיב, אולם כנסים, אפילו מלונית לנופש המותאמת לאנשים עם מוגבלויות.
המקום המדהים, מעוצב הכי יפה שאי פעם ראיתי, הצוות מסור והמקום הזה הוא פשוט התרגום המעשי של נפש בריאה בגוף בריא. כשאתה עטוף בחום, בטוב וביופי, קל יותר להשתקם, ובטח שקל יותר לחיות.
 
לכתבה המלאה - לחצו כאן

יוראי להב הרצנו

 
פייסבוק - 18/7/21
 
לכתבה המלאה - לחצו כאן
החמצן שלי
מרגלית הראתה לי בגאווה תמונה משפחתית שלה על צג המחשב, הסבירה לי שמדובר בחלק מסרטון שהיא עורכת על חלק מחייה. דניאל הציג לי בהתלהבות את סדנת האומן שבמסגרתה הוא וחבריו משייפים וחותכים יצירות מרהיבות מעץ. בחלק בו מייצרים כלי קרמיקה כבר כ״כ התלהבתי מהיצירות שפשוט התרוצצתי בין הכלים כמו ילד בחנות ממתקים.